България е на трето място по загуба на население в Европа след Украйна и Босна. В първите две държави се водиха и продължават да се водят кървави войни. Другите държави с големи загуби на население са трите прибалтийски републики Литва, Латвия и Естония. И в трите обаче имаше насилствено прогонване на огромни маси руско население.
България е единствената държава в Европа и света, която е загубила почти една трета от населението си без война, загуба на територия, епидемия или природни бедствия. Това е така, защото България беше превърната в колония, чието управление води брутална изтребителна война срещу собственото си население, оставяйки му точно избора – емиграция или мизерна смърт. Тази политика продължава и в момента.
Възраждане е единствената българска политическа организация. Единствено Възраждане настоява за специална демографска политика за българския народ и има отделна демографска програма, предвиждаща политики за демографско възстановяване на българския народ. За да се случи това не е нужно много – достатъчно е мнозинството от народа да го пожелае.
Свободата обаче трябва да бъде поискана, постигната и отстоявана. Защото само свободен народ може да има независима държава, а само независимата държава може да осигури достоен живот и благоденствие на своето население.
Последвайте моя канал в Телеграм и нашия канал във Вайбър, за да сте сигурни, че получавате всички мои публикации!



1 коментар на “Само свободен народ може да има независима държава”
АЗ И МОЕТО ГОЛЯМО СЕМЕЙСТВО ИЗЦЯЛО СПОДЕЛЯМЕ И СЕ ПРИСЪЕДИНЯВАМЕ КЪМ ОСНОВНИТЕ ПРИНЦИПИ НА ПОЛИТИЧЕСКАТА ПЛАТФОРМА НА ПП ВЪЗРАЖДАНЕ ЗА СВОБОДНА НЕЗАВИСИМА И СИЛНА БЪЛГАРСКА ДЪРЖАВА
ДА ЖИВЕЕ Д-Р КОСТАДИН КОСТАДИНОВ ДА ЖИВЕЕ БЪЛГАРИЯ 🇧🇬❤️🇧🇬❤️🇧🇬❤️🇧🇬❤️🇧🇬