Напуснахме нелегитимния парламент
Днес Възраждане напусна нелегитимния парламент, след като за пореден път беше отхвърлено правото ни на референдум за запазване на българския лев. Започнахме инициатива – парламентът отива при народа! До края на този месец ще обиколим цяла България, ще организираме протести, ще помагаме на хората срещу местните деребеи и националните еничари и ще будим народа! В …



