Една много добра идея!

Молдовският премиер Дорин Речан е наредил подготовката на национализацията на газовата компания Moldovagaz, която е 50% собственост на „Газпром“, съобщи Ройтерс. Руският газов гигант предупреди, че на 1 януари 2025 г. ще прекрати доставките на газ за Молдова заради финансови претенции. „Тези активи ни бяха отнети в миналото и ние трябва да върнем собствеността на …

Една много добра идея! Read More »