Бойкот!

бойкот на супермаркетите

Утре граждански организации са организирали бойкот на магазините за хранителни стоки. Хубаво е, ако все пак ви е толкова наложително, да пазарувате от малки магазинчета или, което е най-добре, директно от български производители през интернет. Големите вериги, с едно единствено изключение в София, са чужди, и с всеки лев, който вкарваме в тях, подкрепяме чужди …

Бойкот! Read More »