Едно добро дело
Редовно дарявам кръв. За първи път дарих като студент в Търново, после в казармата в Балчик, после няколко пъти във Варна и София, а днес дарих за десети път от 1999 г. насам. Оказа се по някаква случайност, че последния път е било точно преди две години на същата дата:)Нещо друго обаче особено ме зарадва. …

