Да излезем всички заедно!

Събота наближава. Националният протест за запазване на българския лев е от 18 ч. пред парламента. Утре има друг протест за запазване на лева – от 9 ч. пред сградата на Европейската комисия на ул. „Раковска“ в София. В събота протестите ще бъдат отново в цялата страна. Само обединени можем да спасим лева! Нямаме много време! …

Да излезем всички заедно! Read More »