Идем, идем, сган проклета!
Вчера бях разпитван в парламента от полицаи, пратени от прокуратурата на Пеевски по сигнал на Пеевски. Бях разпитван заради две неща – че съм говорил против еврозоната и че ще я унищожим, и че съм написал в профила си във фейсбук „идем, идем, сган проклета“. Ето какво казах на полицаите, пратени от Пеевски: Това ми …

