Има ли чадър над украинската групировка КУБ?

Босът на украинската групировка „Куб“ се е върнал тихомълком в България. Не е задържан, не е арестуван, няма повдигнати обвинения.

Очевидно чадърът, който бяха разпънали над него ГЕРБ, ДПС и ППДБ, продължава да стои опънат. Само че този път го държи Румен Радев.

Това ме кара да задам за пореден път следния въпрос – каква е разликата между Борисов, Радев и Пеевски???

п.п. а за сравнение ще добавя следното – цялата група от 7 човека общински съветници на Възраждане във Варна беше разпитвана от полицаи, пътували специално от София, по сигнал на бившия зам.-кмет на Варна, Павел Попов, понастоящем депутат от ДБ. Да, това е същият Попов, който има снимки на общи изяви със същия Невзоров.

п.п.п. единствената разлика между ПБ и ГЕРБ е, че в ПБ има повече гербаджии.

Последвайте моя канал в Телеграм и нашия канал във Вайбър, за да сте сигурни, че получавате всички мои публикации!

Сподели поста:

Свързани статии

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *