Вчера Възраждане внесе втори пореден вот на недоверие, отново с подкрепата на Меч и Величие. ППДБ отново обявиха, че ще подкрепят правителството, като не подкрепят вота срещу него. Това няма да промени факта, че правителството е обречено и ще падне.
Също така вчера Пеевски ми прати двама полицаи да ме разпитват заради мое политическо изявление в парламента срещу Конституционния съд. Не знам кого си мисли, че плаши този жалък човечец, но това няма да промени факта, че скоро ще отиде в затвора, заедно със Сарафов и още няколкостотин негови корумпирани прокурори и съдии.
Живеем във време, което много бързо показва кой кой е. Възраждане ще продължи да се бори срещу корупцията, мафията и чуждите агенти в управлението на страната, и с подкрепата на българския народ ще постигне всички свои цели.
Последвайте моя канал в Телеграм и нашия канал във Вайбър, за да сте сигурни, че получавате всички мои публикации!