Политиката не е зле. Хората, които се занимават с нея, са зле. И една голяма част от тях, в нашата българска политика, са безкрайни неудачници – предмет на една системна антиселекция, която подбира най-лошото от българското общество, което би трябвало да е на дъното на обществената пирамида, и го вкарва на върха с една много простичка идея. Когато подобни неудачници, подобни безхаберници, подобни клети нещастници стоят начело на държавата, се създава чувство за отчаяние и за безпомощност в българския народ, който си казва: „Боже Господи, такива олигофрени ли слагаме начело на държавата? Толкова ли сме зле?“.
Всъщност, не сме зле, просто нашата държава е контролирана. Най-скапаната част от българската народност се изкарва начело, за да може, както се казва, да ни смачка максимално самочувствието и да унищожи нашето достойнство.
Ние от „Възраждане“ обаче, както виждате, правим пробив след пробив и нямаме намерение да спираме. Ще покажем, че в действителност политиката е възможно най-чистата сделка.
Последвайте моя канал в Телеграм и нашия канал във Вайбър, за да сте сигурни, че получавате всички мои публикации!
1 коментар на “„Защо е толкова зле политиката в България?“”
Здравейте, господин Костадинов!
За съжаление Б-я не е суверенна в политиката си- подчинена е на НАТО и ЕС. А те са
неумолими господари. Идеята Ви за излизане от НАТО е добра, но много трудна за
постигане. Макар че аргументи за това има много. Някои от тях-
1. НАТО в своя статут е уж „отбранителна организация“, а се превърна в нападателна- и не отсега, още от бомбардировките на Югославия, нападението на Ирак, Либия .
2.Как може да се влезе в НАТО без референдум? Но това е жалката истина – през главата на хората
го наложиха на Б-я.
3. НАТО не се смяташе за защитна организация на ЕС по време на влизането на Б-я в ЕС.
Трябва много добре юридически да се подготви такова едно решение и закон- иначе как ще успеете? Може би трябва да се търсят единмишленици вътре в самата система на НАТО- Унгария, Словакия напр.?
Желая Ви успех и много сили!
Пепа Прокопиева